MYMARK Hizmetinizde!

Mymark Trademark Yurt Dışı Marka Tescil

Yurt Dışı Marka tescil alanında desteğe/yardıma mı ihtiyacınız var?

Eğer cevabınız “evet” ise MYMARK tam da bu ihtiyacınıza yönelik olarak kuruldu. Üstelik Türkiye’nin geniş iş hacimli şirketlerinde 10 yıldan fazla bir sürede edinilmiş bilgi birikimi ve tecrübenin ürünü olarak…

MYMARK, yurt dışı marka tescili ve tüm süreçlerinin takibi alanında edinilen bilgi ve tecrübeyi sizinle paylaşmak, size kılavuzluk etmek, pratiklik kazandırmak ve sizinle bir “ekip uyumu” oluşturmak için hazır.

MYMARK – “Yurt Dışı Markalar Departmanınız”

Sade bir işleyişe, hızlı ve rahat kavranabilen bir yapıya sahip olan iş modeli ile MYMARK, yurt dışı marka tescili alanında bilgiye hızlı ulaşmanızı ve ayrıca işlemlerinizde hızlı sonuç almanızı sağlayacak.

MYMARK’ın hedefi; yurt dışı markalar alanında yaşanan bilgi ve uzman kişi sıkıntısını ortadan kaldırmak ve “sizin yurt dışı markalar departmanınız” olarak çalışmak olacak.

Yurt dışı marka tescili için müracaattan tescil belgesinin alınmasına, yenilenmesinden markanın izlenmesine ve pek çok diğer ara işlemde yardıma ihtiyaç duyduğunuz her durumda MYMARK’ın kaliteli ve hızlı hizmetine info@yurtdisimarkalar.com.tr ve info@mymark.com.tr adreslerine e-mail göndererek, +90 532 6-696275 (0532 6-MYMARK) nolu telefonu arayarak ya da Whatsapp iletişim hattına yazarak ulaşmak çok kolay.

MYMARK sizin de “yurt dışı markalar departmanınız” olmaktan memnuniyet duyar.

MYMARK